Mikrocement

Mikrocement Gdańsk

Mikrocement to specjalna mieszanka cementu i polimerów w odpowiednich proporcjach, która posiada zwartą konsystencję i może tworzyć powłokę na różnych powierzchniach. Jest nowoczesnym materiałem dekoracyjnym, wykazującym dużą elastyczność i służącym zarówno do wykańczania podłóg, jak i powierzchni ścian czy schodów. Świetnie sprawdza się także w przypadku blatów kuchennych, a nawet jako okładzina szafek. Z zastosowaniem mikrocementu możliwa jest aranżacja wnętrza w dowolnym stylu – od nowoczesnego, przez klasyczny, po rustykalny. Chcesz zainwestować w podłogę z mikrocementu w Gdańsku, Gdyni lub innym mieście na Pomorzu? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą specjalistów, którzy na podstawie projektu wykonają dla Ciebie posadzkę dekoracyjną z mikrocementu w 100% zgodną z Twoją wizją.

Mikrocement – nowoczesne i uniwersalne rozwiązanie do Twojego domu i nie tylko!

Dlaczego coraz więcej osób decyduje się na inwestycję w posadzki z mikrocementowe? Ten system wykończeniowy posiada mnóstwo zalet. Oto najważniejsze z nich:

• mikrocement dzięki swojej strukturze doskonale sprawdzi się jako alternatywa dla betonowych posadzek;
•posadzki mikrocementowe są bezspoinowe i można je stosować na płaszczyznach pionowych i poziomych, co pozwala uzyskać wrażenie całkowitej jednorodności;
• przy zastosowaniu odpowiedniego gruntu można nakładać go na dowolne powierzchnie;
• Grubość takiej posadzki wynosi 1-3 mm;
• Dużą zaletą mikrocementu jest możliwość stosowania go na ogrzewanie podłogowe;
• produkt ten jest całkowicie wodoodporny, w związku z czym nie ma ograniczeń co do jego stosowania w kuchniach i łazienkach;
• Może różnić się strukturą, być bardziej gładki lub chropowaty ale także błyszczący, matowy lub półmatowy

W związku z wyjątkowymi właściwościami mikrocementu poza stosowaniem go na podłodze popularne są również następujące rozwiązania:

  • mikrocement na taras,
  • mikrocement do łazienki,
  • mikrocement na ścianę.

Firma godna zaufania

Marzysz o podłodze lub ścianach wykonanych w schludny i dekoracyjny sposób w atrakcyjnej cenie? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Chętnie zajmiemy się dla Ciebie realizacją zlecenia na pokrycie podłogi lub ścian mikrocementem. Mieszanka znana również jako mikrobeton nadaje się ponadto do wykorzystania na tarasie czy w łazience. Mimo cienkiej warstwy system jest odporny na uszkodzenia i ścieranie oraz jest bardzo łatwy w utrzymaniu. Jest to więc bardzo opłacalne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym nowoczesnym wnętrzu.

Zachęcamy do kontaktu w celu przedstawienia nam szczegółów swojej wizji. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i opowiemy więcej o możliwościach wykorzystania mikrocementu. Polecamy także pozostałe kategorie dostępne w ramach naszej oferty, takie jak posadzka z żywicy poliuretanowej czy kamienny dywan.

masz pytanie?

Skontaktuj się z nami!